Smart perfumy Nicole - Smart Perfumy Nicole - strona producenta

Przejdź do treści

Menu główne:

Film Smart perfumy Nicole
SMART PERFUM NICOLE
Perfumy Nicole to odpowiedniki znanych perfum. Szeroka gama damskich i męskich zapachów cieszy się dużym zainteresowaniem na rynkach Europejskich. Składniki, z których stworzone są perfumy Nicole, to oryginalne francuskie esencje. Wszystkie nasze produkty przechodzą testy dermatologiczne oraz posiadają wszelkie niezbędne zezwolenia i certyfikaty, w tym IFRA, międzynarodowy gwarant jakości.
SMART FILLER NICOLE to innowacyjny sposób sprzedaży perfum.
  • Pierwszy zakup
Kup SMART FILLER NICOLE wraz z szklaną buteleczką. Masz wiele buteleczek do wyboru, od małych i poręcznych do dużych i luksusowych. Każdą z nich można ponownie napełniać samodzielnie w domu, bez obawy ulotnienia się zapachu.
  • Ponowny zakup
Po pierwszym zakupie masz już szklaną buteleczkę, teraz kup tylko SMART FILLER NICOLE. Samodzielnie napełniaj swoją szklaną buteleczkę.
Nie płać za opakowanie i drogi marketing, płać za wyjątkowej jakości perfumy!
Ty też bądź SMART, bądź MĄDRY!

PERFUMY NICOLE TO ODPOWIEDNIKI ZNANYCH ZAPACHÓW
Nasze zapachy nieustannie są sprawdzane pod wieloma aspektami przez niezależne osoby – blogerki. Z dumą możemy stwierdzić, że nasze perfumy wypadają w testach bardzo dobrze pod względem trwałości i podobieństwa do pierwowzorów.
Zobacz przykładowy blog, w którym blogerka wykonała ogromną pracę i porównała wszystkie perfumy Nicole z innymi zapachami .
Zobacz w Google wiele wpisów blogerek na temat perfum Nicole .

Bardzo chętnie nawiążemy współpracę z niezależnymi blogerami - osobami prowadzącymi popularne blogi, FB, Kanały na YouTube itp., jeśli jesteś nią Ty - zgłoś się do nas .
Wypróbuj odpowiedniki Nicole, tylko w ten sposób się przekonasz!
GALERIA BUTELECZEK (FLAKONÓW) DO PERFUM
BEZ DODATKÓW BARWNIKÓW
Produkując perfumy nie dodajemy do nich dodatkowych barwników. Zachowują one swój naturalny kolor. Najczęściej są to odcienie jasne, nawet przezroczyste, ale i ciemniejsze żółtawo – brązowe  jak i zielonkawe. Jako ciekawostkę perfumy można porównać do wina, dojrzewając mogą zmieniać swój kolor.
Nie dodając barwników możemy powiedzieć, że nasze perfumy są proekologiczne. Oznacza to również zmniejszone do minimum prawdopodobieństwo farbowania Twoich ubrań.
Barwy lubimy, ale nie w perfumach :)
NIE WYRZUCAMY SZKLANYCH BUTELECZEK
Innowacyjna metoda sprzedaży perfum SMART PERFUM NICOLE polega na jasnym przekazie, nie wyrzucaj juz raz kupionej, a opróżnionej szklanej buteleczki. Nasze buteleczki i atomizery nie są jednorazowego użytku. Wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, przez co można je ponownie wielokrotnie napełniać oraz użytkować przez długi okres. Rozwiewamy również wszelkie obawy tych, którzy boją się ulatniania i wywietrzenia perfum. Przy ponownym napełnieniu szklanej buteleczki niema możliwości, aby nasze ulubione zapachy się ulatniały, wszystko dzięki szczelnym uszczelkom. Nie czekaj, już dziś kup SMART PERFUM NICOLE i sam w domu napełniaj buteleczkę swoim ulubionym zapachem Nicole.  
Nasze opakowanie podlega całkowitemu recyklingowi.
Bądź tak jak my, Smart eco-friendly.
NIE TESTUJEMY NA ZWIERZAKACH
Perfumy Nicole jak i ich substancje składowe nie są testowane na zwierzętach.
Cały zespól Nicole kocha zwierzęta, do tego stopnia, że nie wyobrażamy sobie domu bez ich obecności. Wielu z nas posiada w domu nie jednego, a dwóch czworonożnych, najwierniejszych i największych przyjaciół. Miłość do zwierząt zakorzeniona jest w nas od dzieciństwa i nie moglibyśmy pozwolić na ich krzywdę. Każde zwierze ma prawo żyć w szczęściu i radości tak jak i nam jest to dane. Dlatego też Perfumy Nicole są „cruelty free”.
Nasze motto, to szanuj zwierzęta – nie krzywdź ich!
SMART KLUB NICOLE
Każdy kto uwielbia perfumy, posiada ich niezliczoną ilość. Czy Tobie też ich ciągle mało? Chcesz obdarować nimi bliską Ci osobę? Mamy rozwiązanie idealne dla każdego Perfumoholika – zostań członkiem Smart Klubu Nicole.

Członkowie Smart Klubu Nicole mają prawo do nabycia produktów po obniżonej cenie z rabatem aż 35%. Zgadzasz się z nami, że to dość spory upust?

Przystąp do Smart Klubu Nicole jeszcze dziś, wypełnij formularz zgłoszeniowy .
W Klubie Nicole nie ma opłaty wpisowej oraz miesięcznej opłaty członkowskiej.
Zero ryzyka – same korzyści :)
BAW SIĘ RAZEM Z NAMI
Uwielbiasz Perfumy Nicole? Nie wyobrażasz sobie bez nich życia codziennego? Wakacji? Mamy dla Ciebie propozycję. Baw się razem z nami i wyraź to poprzez oryginalne, zabawne lub śmieszne zdjęcie, na którym na pierwszym planie będzie Twój ulubiony zapach Nicole. Pokaż nam swoją kreatywność, osobowość albo poczucie humoru. Zdjęcia, które spodobają się nam najbardziej lub rozbawią nas do łez zostaną opublikowane na naszej stronie internetowej, stronie na facebooku itd. Wysłanie do nas zdjęcia jest jednoznaczne ze zgodą na nieodpłatną ich publikację.
Nie zapomnimy o Tobie – odwdzięczymy się ;)

Zobacz co już wybraliśmy .
KONTAKT:
Eurokotra d.o.o.
Horvaćanska 10
10.000 Zagrzeb, Chorwacja
mail: klub.nicole.pl@eurokotra.com
tel. w Polsce: 601313609
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego